top of page

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dominika Rączkowska

"Miałam okazję skorzystać z pomocy Psiehawiorystów i jestem bardzo zadowolona, ponieważ uzyskałam potrzebną wiedzę na temat problemu psa, porady zarówno w domu jak i na spacerze, a wszystko to w miłej i nieoceniającej atmosferze. Szybko otrzymałam bardzo szczegółowy raport z konsultacji oraz możliwość dopytywania o nowo pojawiające się zagwozdki już po sesji. Jednym słowem-rewelacja🙂"

Agata Pałasz

 

"Serdecznie polecam!!! [...] Podczas 2 godzinnej wizyty, dostaliśmy wiele cennych rad jak postępować z naszym psiakiem, żeby nawiązać z nią relację i pomóc jej odnaleźć się w nowym otoczeniu. Dzięki uzyskanej pomocy i pracy ze strony mojej i mojego pieska, dzisiaj już możemy bez problemu wychodzić na spacery! :) Na dzień po konsultacji otrzymaliśmy szczegółowy raport zawierający wszystko to, co było omówione podczas wizyty, co bardzo pomogło mi, kiedy pracowałam z moim psiakiem. Za każdym razem, kiedy byłam czegoś niepewna, mogłam zwrócić się do Psiehawiorystów i uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na wszystkie moje pytania. Zarówno my jak i nasza Lara jesteśmy bardzo zadowoleni i jeśli kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba, ponownie zwrócimy się do Psiehawiorystów!"

nat mac

"Serdecznie polecam skorzystać z pomocy psiehawiorystów ! Pomogli mi w zrozumieniu mojego psa oraz poprawy relacji z nim. Dostałam dużo pomocnych rad I wskazówek jak radzić sobie z jego zachowaniem. Wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze z dużą dozą zrozumienia. Raport z konsultacji przyszedł bardzo szybko a w razie kolejnych pytań mogę liczyć na pomoc. Jeszcze raz serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje i chce zrozumieć swojego psa 😁"

Marika Bednarczyk

"Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, oraz duża wiedza. Od naszego spotkania praca z naszym psem z problemami separacyjnym idzie bardzo pomyślnie 😊."

Dagmara Jagodzińska

"Wspaniali ludzie, pełni empatii i wiedzy na temat psów. Bardzo pomocni przy pracy z przebodźcowanym psem. Polecam serdecznie."

Karolina Nowa

"Dziękuję za tak kompleksowe i empatyczne podejście. Staram się uważnie obserwować pieska i dostrzegać sygnały które mi wysyła. Szczeniak jest teraz o wiele spokojniejszy i z pewnością wyrośnie na radosnego i szczęśliwego psa:)"

bottom of page