top of page

Cennik

terapia behawioralna zwierząt towarzyszących

Konsultacja behawioralna w domu klienta

Pierwsza konsultacja trwa zazwyczaj 1,5 - 2 godziny. Podczas tego spotkania skupiamy się nie tylko na podstawowym problemie, ale analizujemy wiele różnych aspektów z życia zwierzęcia, obserwujemy funkcjonowanie w domu jak i na spacerze, aby jak najskuteczniej dociec istoty istniejącego problemu. W konsultacji zawsze bierzemy udział razem,  ponieważ okiem dwojga behawiorystów jesteśmy w stanie dostrzec szerszy kontekst problemu.

Po naszej wizycie, w ciągu trzech dni przesyłamy do klienta raport z konsultacji z pierwszymi zaleceniami oraz wskazówkami, jak pracować ze zwierzęciem.

W cenie zawarta jest wstępna analiza przesłanej do klienta ankiety wraz z analizą przesłanych filmów, spotkanie w domu klienta, dokładny raport z konsultacji oraz wsparcie klienta (telefoniczne, mailowe) 3 tygodnie od dnia konsultacji.

Cena konsultacji: 350 zł + koszty dojazdu.

Na terenie Gdyni dojazd jest bezpłatny. 

Kolejne konsultacje

Niektóre zachowania problemowe wymagają długotrwałej terapii, dlatego może być konieczne przeprowadzenie większej ilości spotkań. Kolejne konsultacje ustalane są indywidulanie w zależności od konkretnego przypadku, zazwyczaj 3-4 tygodnie po pierwszym spotkaniu. Mają one na celu weryfikację postępów dotychczasowej pracy ze zwierzęciem oraz rozplanowanie i wdrożenie dalszych etapów terapii.

W cenie zawarte jest spotkanie w domu klienta lub w terenie, raport z konsultacji oraz wsparcie klienta (mailowe, telefoniczne) 3 tygodnie od dnia konsultacji. 

Czas trwania konsultacji: 1 - 1,5 godziny.

Cena: 300 zł + koszty dojazdu.

Konsultacja szczeniaczkowa   NOWOŚĆ

Konsultacja ta odbywa się w formie online i dotyczy rozwiązywania problemów i trudności mogących się pojawić podczas okresu szczenięcego. Powiemy, jak radzić sobie z zachowaniami takimi jak np.: podgryzanie w zabawie, załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów. Dodatkowo poruszymy tematy poprawnej socjalizacji, psiej komunikacji, podstaw żywienia oraz budowania prawidłowej relacji pies - człowiek.

Konsultacja ta jest przeznaczona dla opiekunów psów, które nie prezentują zaawansowanych problemów behawioralnych.

Jest to konsultacja "budżetowa", polega na przekazaniu wszelkich informacji tylko w formie ustnej, bez raportu pisemnego.

Konsultacja prowadzona przez Barbarę Wróblewską.

 

 

Czas trwania - 1 godzina.

Cena - 120 zł. 

Konsultacja online

Przeznaczona dla klientów, którzy nie mają możliwości zaproszenia nas do swojego domu. Ponieważ nie wszystkie problemy z zachowaniem zwierzęcia można rozwiązać w ten sposób, przed wybraniem tej formy konsultacji prosimy o kontakt mailowy.  Ustalimy szczegóły oraz ocenimy, czy problem nadaje się do rozwiązania poprzez zdalną konsultację. 

Przy tej formie konsultacji wymagane jest nagranie filmów pokazujących zachowania niepożądane.

Konsultacja online odbywa się za pomocą wideo rozmowy przez dowolny komunikator internetowy.

W cenie zawarta jest wstępna analiza przesłanej do klienta ankiety wraz z analizą przesłanych filmów, spotkanie online, dokładny raport z konsultacji oraz wsparcie klienta (telefoniczne, mailowe) 3 tygodnie od dnia konsultacji.

Czas trwania konsultacji - 1 - 1,5 h.

Cena: 300 zł.

Pomoc przy wyborze psa (kupno, adopcja)

Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego dla Państwa psa. 

Bierzemy udział w spacerach przedadopcyjnych, podczas których dokonamy obserwacji zachowania psa i udzielimy wstępnych wskazówek dotyczących postępowania podczas pierwszego okresu z psem w domu. 

 

Czas trwania konsultacji: 1,5 h

Spacer przedadopcyjny - cena 250 zł plus dojazd do schroniska. 

Nauka szkolenia psa

Podczas konsultacji pokażemy, w jaki sposób uczyć psa różnych przydatnych komend oraz zachowań, tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Opowiemy, w jaki sposób zachodzi proces uczenia się u zwierząt oraz jak zaplanować i przeprowadzić sesje treningowe.

 Szkolenie przeprowadzamy tylko i wyłącznie za pomocą metod POZYTYWNYCH!

 

 

Czas trwania - 1,5 godziny.

Cena - 250 zł plus koszty dojazdu.

Szczeniaczki

Na życzenie wystawiamy fakturę

bottom of page